در روز یازده سپتامبر سمیناری به دعوت کانون اندیشه کپنهاگ و با موضوع “جنبش چپ و سوسیالیستی در کردستان و وظایف ما” برگذار شد که در این سمینار رفیق رضا کعبی دبیر هیات اجرایی کومله زحمتکشان کردستان به تشریح مسایل کردستان و نقش جریان چپ وسوسیالیستی در آن پرداخت.

این سمینار در دو بخش برگذار شد که در بخش اول رفیق رضا کعبی سخنرانی نموده و در بخش دوم ایشان جوابگوی سوالها و نقطه نظرات حاضران شرکت کننده در این جلسه بودند. سمینار از یک جو سیاسی بسیار بالایی برخوردار بود و حاضران نیز با سوالها و نقطه نظرات خود که ناشی از اگاهی و اشراف و حساسیت خاص انها نسبت به جنبش چپ در کردستان بود باعث غنای سیاسی ان گردیده و با شرکت فعالانه خود باعث گرمی بیشتر ان گردیدند.

 

کمیته دانمارک کومله زحمتکشان کردستان ضمن عرض خسته نباشید و تشکر از رفقای فعال کانون اندیشه کپنهاک برای انجام این سمینار و پذیرایی گرم و صممیانه انها از شرکت کنندگان این سمینار بار دیگر بر اهمیت برپا داشتن اینگونه سمینارها و گفتگوهای صمیمانه بین احزاب و سازمانها و تمامی کانونهای سیاسی و اجتماعی ایران تاکید نموده و برای انها ارزوی موفقیت بیشتر در اهداف خود مینماید.

 

کمیته دانمارک کومەله زحمتکشان کردستان

بابەتی پێشووگرامی باد یاد رفیق جانباخته کاک سدیق کمانگر
بابەتی دواترسمینارێكی سیاسی لە دانمارك بەڕێوەچوو